ponadstylem (ponadstylem) wrote,
ponadstylem
ponadstylem

Про наш проект

Ми впевнені, що 99% людей не дуже замислюються про свій стиль чи його відсутність, не витрачають години на створення модних образів чи пошуки свого внутрішнього героя, який би транслювався зовні та «зчитувався» оточуючими у повсякденному житті.

Більшість хоче просто одягатись, просто мати достатній набір речей, що підходять для різних нагод, та легко комбінувати такі речі між собою, виглядаючи при цьому достойно, сучасно та привабливо. Можливо, це прозвучить занадто пафосно, але впорядкована та структурована шафа допомагає впорядкувати і саме життя, вивільняючи час та ресурси для більш цікавих занять…

В нашому оточенні вистачає хаосу та непередбачуваності, тому природно, що порядок хоч в якомусь із життєвих аспектів, приносить спокій та відчуття контролю над швидкоплинним сьогоденням.
Саме таку просту річ – дати лад вашому гардеробу - ми готові реалізувати в межах проекту «Понад стилем». Ми не замахуємося (поки що) на такі речі як розробка індивідуального стилю чи іміджу та різноманітні типізації - на першому етапі роботи зі стилем достатньо більш простих рішень. Ми пропонуємо вам допомогу в таких суто прикладних речах як організація існуючого гардеробу, складання списку необхідних покупок, нашу дружню підтримку у шопінгу та інші індивідуальних послуги, включаючи супровід після обслуговування, відповіді на запитання та подальшу підтримку.

Звичайно, ви можете пройти весь шлях самостійно, але згадайте скільки разів ви давали собі слово робити покупки за складеним списком…і виходили з магазину з чобітками на високих підборах замість простого базового плаття. Чи коли останнього разу ви намагались розібрати одяг, що лежить на антресолях вже не один рік, та на півдорозі нервово знову пхали його назад до шафи з відчуттям безнадії..
Якщо ви вважаєте, що могли б одягатись краще, але не знаєте з чого почати,чи хочете швидко створити базовий гардероб після виходу з декретної відпустки, чи почуваєтесь розгубленими серед купи прекрасних, але мало комбінаторних речей – кличте нас.
Ми самі колись були на вашому місці, тож допоможемо і вам зробити перші кроки до кращого майбутнього. Можливо, ви змінили місце роботи чи переїхали в інакший кліматичний пояс, або вирішили, що ваш поточний гардероб не відповідає віку чи статусу – наша допомога не завадить і в цьому випадку.

Якщо ви читаєте цей текст – ви вже зробили перший крок, дайте можливість нам далі підтримати вас в цікавій та захоплюючій подорожі по стилю!
Tags: look, ponadstylem, style, гардероб, мода, понадстилем, стиль
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments